| Dragosgan a întrebat:

Salut.Imi spuneti si mei cum pot opri netul la telefon in timp ce sunt pe aplicatii pentru ca imi apar reclame si sunt enervante.Eu am abonament la Vodafone cu internet dar nu stiu cum as putea sa il inchid in timp ce sunt pe aplicatii, voi stiti?

1 răspuns:
| Petrica44 a răspuns:

Nu poti! Daca intrerupi conexiunea de internet, se va intrerupe automat si reteaua.Se poate anula numai conexiunea wi-fi, fara a afecta buna functionare a tel. si-a retelei.