| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti si mie un exemple de mesaj pentru mesageria vocala? multumesc fundita****...

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna. Poti pune de exemplu mesajul:" Buna, sunt GuessWho, daca nu raspund lasati un mesaj" beeeeep. Si apoi restul de la sine.
O zi buna.

| Zzzo a răspuns:

Eu am imi auzit unu fain laughing

Buna! Daca nu ti-am raspuns inseamna ca nu pot sau nu vreau happy

| TheOne_6493 a răspuns:

"Hey ati sunat la X (numele tau), momentan nu sunt disponibil, va rog lasati un mesaj si o sa va contactez in cel mai scurt timp"

| dyenutza_7373 a răspuns:

Salut! pai... poti spune ceva de genu':Buna ziua! Ati sunat la (numale tau), care din motive personale nu va poate raspunde, lasati un mesaj si va va contacta ea mai tarziu, va multumesc! spar ca te-am ajutat!

| Luanda a răspuns:

Depinde cum le vrei

eu acum ceva timp aveam: Momentan pelcat pe varfu' om., revin-o mai tarziu