| mafiot1 a întrebat:

Salut in bara de la windows 7 ultimate unde este data si ora langa steguletul acela mi-a aparut Get Windows 10 mi-a aparut astazi 1.6. 2015. ieri nu era.

8 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Este pentru un upgrade gratuit la windows 10 ( de la cei de la Microsoft ). Deci nu e nici o teapa, daca vrei windows 10, fa-ti o rezevartie ( urmeaza pasi de acolo ).

| Cerby a răspuns (pentru Ineys):

Si cum e windows 10?

| Cerby a răspuns (pentru Ineys):

Nvm mai bine raman la 7 profi

| Ineys a răspuns:

Scrie pe YouTube Windows 10 review.

| itextrat a răspuns:

Poti sa deschizi aplicatia si sa rezervi Win10. De fapt, asta inseamna ca Windows 10 se va descarca pe calculator pana la data lansarii, adica 29 iulie. Si atunci, o sa poti sa dai pur si simplu un OK ca sa il instalezi.

Gasesti detalii aici: http://www.7tutoriale.ro/cum-iti-rezervi-upgrade-ul-gratuit-windows-10

| Cerby a răspuns:

Nu esti singura caruia i-a aparut asta

| RedSkyRomania a răspuns:

Buna!
Prin notificarea care ti-a aparut, poti sa iti rezervi upgrade-ul gratuit la Windows 10, iar cand acesta va fi disponibil, il vei putea avea.

| MaPa a răspuns:

Daca ai 7 cuparat se zvoneste ca iti da 10 free dar din cate stiu eu nu in Romania.Nu da accept poate e o teapa.