| ManRo a întrebat:

In cateva zile este ziua mea, iar eu doresc foarte mult un ps4. NU cred ca voi reusi sa strang toti banii in maxim 11 zile. Mai am nevoie cam de 270 de lei. Imi e cam rusine sa le spun asta parintilor si nu pot sa mai strang bani pana dupa ziua mea caci poate imi vor da o ciocolata sau vor comanda o pizza si din aceasta cauza nu vor mai vrea sa imi cumpere. Cum sa le cer bani?
Voi cumpara un joc cam o data la 2 luni. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Pai zi-le cat de mult iti doresti tu acel PS4, spune-le ca aproape toti prietenii tai au, fii convingator, spune-le ca nu-ti trebuie nimic altceva. Totusi, nu e mult sa completeze 270 de lei.