| Jula_Alex_2002 a întrebat:

În câteva zile îmi voi lua ps4. pe ce tara sa îmi fac cont? ma gândeam uk sau usa

5 răspunsuri:
| AamonBeherith a răspuns:

Iti recomand sa iti faci in Uk. Mie cel putin imi merge excelent

| Socherboom10 a răspuns:

Romania nu se poate, my friend?

| Louys a răspuns:

Eu mi-am facut pe Romania si merge fain.
Am incercat si multiplayer si mi-a mers super.

Dar chiar si asa, iti recomand pe UK, pentru a nu exista riscuri minore.

| Departure a răspuns:

Zic sa iti faci doua, unul RO pentru achizitii online si UK pentru content. Adica cand te joci folsesti contul UK, cand cumperi un joc de pe PSN, folosesti contul RO. Daca nu iti cumperi nimic de pe PSN, iti faci doar UK

| darrio2007 a răspuns:

Pe Romania iti stă in gât?