| MaxKiller911 a întrebat:

In curand imi voi cumpara un laptop si sunt indecis... Il voi folosi pentru jocuri ( nu cu setarile la high,dar vreau un laptop care macar sa ruleze jocul respectiv ) si am gasit unul,dar nu sunt sigur, asa ca va intreb : acest laptop este bun pentru gaming? http://www.altex.ro/......indows-8-1
Daca aveti alte idei, dati-mi link-ul (pana in 3000 lei ). DAU FUNDA!

1 răspuns:
| xerxess a răspuns:

Ia-ti un laptop cu minim 4gb DDR3! si placa video de 1gb memorie! restul. dupa plac..si buget