| 21434325124523 a întrebat:

Salut
in legatura cu google am vazut ca are servar sa iti creez site la site se pune numele pe care il aleg sau se pune numele de genul carti.site.ro cam in genul asta sau se pune ca o adresa de link adica www.google.ro/carti sau merge sa imi pun ce nume vreau adica www.carti.ro fara nimic in plus?
mersi

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Daca te intereseaza sa-ti creezi un site, atunci poti utiliza www.ucoz.ro - vei avea adresa gen carti.ucoz.ro. Daca vrei adresa gen carti.ro va trebui sa-ti cumperi domeniul si sa-l atasezi la site-ul ucoz (atasarea se face gratuit)