| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand, am un ps3 320 GB, model CECH-2504 B (Date Code 0C ) cu soft instalat 4.60 (am verificat cu "min ver check" sau ceva de genu asta si scria acolo ca se poate downgrada la 3.40).
Si acu intrebarea: De ce nu pot instala direct un CFW 4.60 ci trebuie sa fac downgrade la 3.55 ca apoi sa il instalez CFW 4.60?
ce se intampla daca as face update direct cu un CFW 4.60 la OFW 4.60?

2 răspunsuri:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Poate sa nu iti mai recunoasca unele jocuri.

| alexR0 a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Am crezut ca stric consola, dar de fapt nu se instaleazanimic, da eroarea "data is corrupted 8002f957" la 70 %