| Barney a întrebat:

Salut, in seara asta stateam la PC si am vrut sa ma joc FIFA. Mi s-a blocat si am dat un restart (am mai facut asta) si cand am deschis PC-ul ecranul a ramas negru, iar apoi mi-a aparut o casuta albastra pe care scria "Power saving mode". Dupa ecranul ramane negru. (PC-ul are ventilatoarele pornite, iar tastatura si mouse-ul nu merge.

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Eram mai mic si am reinstalat Windows-ul al recomandarea unui specialist(am vb cu el la telefon). Poti sa mai cauti pentru ca poate mai este vreo solutie sa iti rezolvi problema dar eu iti zic ca mi s-a intamplat si mie.

| Barney explică (pentru DeidaraXR1):

Ok merci, mai caut pe net, daca nu gasesc nimic reinstalez windows-ul.

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ramii, hardul sau placa video.

Răspuns utilizator avertizat