| ShadowLoleris a întrebat:

Salut. În TikTok este o opțiune ca o anumită persoană să nu poată comenta la videoclipurile anumitui cont? De exemplu am comentat la un video. Când am intrat în acel video îmi apărea 0 comentarii, când intru la comentarii îmi apare comentariul și după scrie 1 comentariu. Ce setare o fi, că de exemplu de pe un alt cont nu se vede comentariul meu? Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să existe opțiunea de a ascunde anumite comentarii. Cum e la Facebook.

| ShadowLoleris explică (pentru anonim_4396):

Păi imediat cum am comentat nu apare comentariul. :/