| GoguGog a întrebat:

In trecut mi-am facut un cont de Gmail/Google si mi-am uitat adresa de email si ID-ul, dar parola o stiu. Exista o posibilitate de a o afla?

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Intra aici: https://accounts.google.com/signin/recovery
Insa, poti face recuperarea numai daca ai facut un backup in care ai bagat un nr. de telefon, sau o alta adresa de e-mail si numele folosit la crearea contului.
Daca nu le ai, recuperarea nu este posibila.

3 răspunsuri:
| radu877 a răspuns:

Cam greu daca ti-ai uitat parola de e-mail. Recuperarea id-ului si a parolei se face prin e-mail.

| GoguGog explică (pentru radu877):

Deci nu se poate face nimic?

| radu877 a răspuns (pentru GoguGog):

Nu prea. imi pare rau. doar sa faci efort sa-ti amintesti adresa de e-mail. O alta carianta ar fi sa renunti al contul vechi si sa iti faci un cont nou.