| bogdannel21 a întrebat:

Salut,in zilele ce urmeaza vreau sa fac un abonament la Digi,ce telefon imi recomandati sa imi iau, eu vreau sa dau 150 lei la inceput,si am vazut cateva telefoane Allview cu ecranul de 4, 5 ips care par mai bune, plus ca sunt ieftine.Am auzit insa ca la telefonul Allview Viper I,camera este foarte proasta, avand in vedere ca are 8mp cu led flash, la P5 lumea se plange ca scoate un sunet ingrozitor in orice casta ai baga in el(numai sunete joase). Deci, ce telefon imi recomandati, daca ati avea unul de acolo ar fi si mai bine sa imi spuneti punctele de vedere ale voastre.Cine ma ajuta primeste funda!

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Lenovo toata ziua, nu se compara cu Allview nici in 100 de ani.
Nu risipi bani.
Orice telefon de la ei dar nu Allview, Lenovo este indicat, am vazut ca au mai multe tipuri.

| MedionTcO a răspuns:

Nu te lua dupa nume, alege ce iti place mai mult, ce crezi tu ca te-ar ajuta in viata de zi cu zi, la P5 nu e treaba de casca ci de telefon, eu nu cred ca daca bagi o pereche de casti DR. Dree in telefon se aude naspa. Funda? :*

| DianaSim a răspuns:

Bună.Recomandarea mea este Allview P6 Life deoarece pentru preţul de 549 de lei oferă foarte multe:cameră de 8 mpx, procesor quad core şi 1 GB RAM.
Sper că ţi-am fost de ajutor.