| NuAmAlTu a întrebat:

Salut, incerc de ceva vreme sa-mi instalez wind 8.1 pe laptop si tot imi zice ceva cand ajung la partiti. ma ajuta cineva, aveti poza mai jos

http://www.girlshare.ro/3489952406.6

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce poza?

| NuAmAlTu explică (pentru gelu1970):

Uite poza ->> https://imgur.com/a/x8l0X

| gelu1970 a răspuns (pentru NuAmAlTu):

Nu iti detecteaza hdd.
intra in bios si vezi daca e detectat.
presupun ca in momentul acesta utilizezi pc/laptop si iti functioneaza cu un sistem de operare.
in ideea ca hdd e ok, adica functioneaza, il scoti si il pui intr-un rack. apoi il conectezi la un pc sau laptop ca hdd extern si il formatezi. eu am intalnit problema asta de multe ori si asa am reusit.

| NuAmAlTu explică (pentru gelu1970):

Gelu ai un id de skype sau un Facebook sa ma ajuti in privat, nu prea am inteles mare parte

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Da cum vrei tu sa instalezi acest windows cu fetele alea dezbracate ai intrat in bios?

| NuAmAlTu explică (pentru BostanDaniel1974):

Ce sa fac in bios, chiar nu stiu ce sa-i fac
.