| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Incerc sa rezolv problema pe PC cuiva prin team wiewer,,nu stiu ce a facut a dat click pe ceva " spune el si au disparut toate iconitele, problema e ca nu functioneaza nici click dreapta pe desktop nicaieri de fapt...

13 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| Warchild a răspuns (pentru K0sti):

Nu cred, omul asta e de vreo 50 de ani intra doar pe facebook si you tube, acum se scaneaza cu malwarebytes happy

| K0sti a răspuns (pentru Warchild):

Perfect! 50 de ani e varsta la care habar nu are ce e ala un calculator, ca nu a avut de unde, iar la varsta asta nici ca mai invata, iar Fecebook e pepiniera de virusi!

| Warchild a răspuns (pentru K0sti):

Ce recomanzi?

| K0sti a răspuns (pentru Warchild):

Lasa-l sa scaneze acum! Trebuia pus un Kaspersky!

| Warchild a răspuns (pentru K0sti):

A terminat...nimic sad

| K0sti a răspuns (pentru Warchild):

Posibil! Malwarebytes nu e chiar un antivirus! Are o plaja anume de malware dupa care se uita! Instaleaza Kaspersky si da o scanare full!

| Warchild a răspuns (pentru K0sti):

Nimic
trebuie sa ma deplasez eu si sta la dracu in praznic sad

| K0sti a răspuns (pentru Warchild):

Asta e...

| I0nuT55 a răspuns:

Inclusiv bara de start?
Ai incercat cu un restart?

| Warchild a răspuns (pentru I0nuT55):

A cui e PC la restartat de nu stiu cate ori, problema e ca nu pot da click dreapta pe desktop, nu functioneaza si shell32dll e la locul lui, nu stiu ce sa-i mai fac, cu click dreapta pe desktop era simplu happy

| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Probabil trebuie sa ii dai restart la PC sau daca nu apasa Ctrl+Alt+Delete si vezi acolo.

| Warchild a răspuns (pentru Cring_Dorian_1998):

Ctrl_Alt+Delete exclus sunt prin team wiewer happy