| EmanuelEmy7 a întrebat:

Intampin un fenomen ciudat de la inceputul lunii februarie cu pc-ul meu. Daca stau vreo 7-8 ore pe el ii dau shut down si il pornesc dupa ceva timp booteaza greu, dar daca stau 30 de min ii dau shut down si il pornesc, dupa booteaza normal cum trebuie sau o faca. Aveti vreo idee cum as putea rezolva sa-l fac sa booteze normal definitiv? Nu vreau reinstalare de windows!

2 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Ma gandesc ca se cam incing componentele, la o anumita temperatura a procesorului se opreste pc-ul si la fel si la placa video, curatat de praf reinstalat windows-ul si daca este un pc mai vechi gen pana in 2005 este din cauza ca este vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mori tu!