| AdelinuKozma a întrebat:

Salut internauți!
Am un Samsung S5 la care i-am stricat display-ul și aș dori din toată inima să pot recupera niște poze din el.
Țin să precizez că telefonul pornește (exceptând display-ul.) iar ce mă împiedică în a-mi îndeplini dorința e că am parolă pe el și imposibil de scris pentru a oferi acces transferului de date pe PC.
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Sigur nu sunt salvate pe contul de google adica pe google photo adica intra pe pc si intra pe contul tau de google pe care era conectat telefonul si dai pe google photo si poate le ai sincronizate acolo.

| AdelinuKozma explică (pentru Vladut2000L):

Am încercat-o și pe asta, fară reușită.
mulțumesc pentru interes