| Bernii a întrebat:

Salut -iphone 6s plus
Mi-am schimbat telefonul,primul nu mi sa mai încărcat si nu sa mai deschis deloc,am primit alt telefon,încerc sa il încarc si la fel,nu se încărca deloc, telefonul nu are nimic ii nou primit cu folie cu tot, încep sa cred ca usb-ul are probleme.Am băgat in priza,nu încărca,am scos si doar usb-ul l-am conectat la calculator, nici așa nu încărca, ce spuneti sa schimb doar partea de usb sau tot? Ma gândesc ca usb-ul are probleme din moment ce nu îmi încărca deloc.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui de cablul cu usb. Daca nu este original, degeaba incerci.