| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Salut! Iphone SE 16GB perfect functional cu toate accesoriile fără zgarieturi + câteva huse merită 280 de lei? E un preț bun? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Darius81 a răspuns:

Da merita

4 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Este un telefon adevarat.Nu se blocheaza niciodata, nu se incalzeste, rezista la socuri face poze decente, si face pipi pe orice tip de android.

| Legion7X a răspuns:

Faci cum crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii ăștia și eu as incerca iPhone sa vad cum se mișcă.

| BogdanBogdy707 a răspuns:

Salut daca ție îți place cumpără-l!
Din punctul meu de vedere nu merita fiindcă e un model destul de vechi și are și destul de puțină memorie dar tu faci ce vrei
Sper că te-am ajutat!
happy