| alexandrualex145 a întrebat:

Salut, joc fifa 20 pe un i3 9100F si un GT710 usor overclocked. Imi ruleaza in 60 fps chiar si fara OC insa imi apar un fel de artefacte si flash-uri din cand in cand in meci. Este safe pentru placa video sa joc in continuare? Daca nu, aveti o solutie pentru a reusi sa joc in afara de schimbarea placii video? Dau funda

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

NU mai folosi overclock, placa ta si asa este vai de ea... Încearcă pe setări mai mici, dacă le ai pe cele mai mici curăță pc'ul eventual să meargă mai rapid.

| alexandrualex145 explică (pentru Eduard619):

Intrebarea era daca este safe sa joc cu acele artefacte sau ce or fi care mai imi apar din cand in cand in meci

| Eduard619 a răspuns (pentru alexandrualex145):

Cred ca m-am făcut destul de clar ca NU!