| bizan a întrebat:

Salut jucatori de metin, eu nu am inteles ce zice in linkul de mai jos, puteti sa imi explicati va rog. Funda garantat! http://4zon-commnity.forumhit.ro/......-uitati-va

2 răspunsuri:
| Dragooos223 a răspuns:

In linkul acela iti explica cum poti sa fraieresti o misiunea aia cu dintele de orc fara sa dai bani deci : Iti chemi un prieten de incredere si te duci acolo unde trebuie sa dai dintele ii dai trade la prietenul tau cu dintele de orc si apesi acolo pe biolog si fix cand apesi acolo sa dai dintele prietenul tau da trade asa fraieresti biologul ( ceva\ bug ) si ramai cu dintele si zice ca poti face cu mai multe iteme la fel si cu curse bookwinking funda puppy dog eyes?

| Dragooos223 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca trebuie sa ai un dinte de orc