| andreicatalin002 a întrebat:

La anul trec clasa a XII-a si sunt la mate-info. Trebuie sa fac un atestat la informatica(un site). Puteti sa imi dati idee de o tema pe care sa o abordez? Sper ca nu am gresit categoriahappy

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Noua ne-a zis proful ca putem face orice, am facut un site cu retete de pizza si a fost ok.

| anonimaalee29 a răspuns:

O tema care iti place tie. Muzica, sport, mancare, carti, jocuri, istorie, schimbarile climatice etc. Ti am dat niste sugestii