| Alexyousef a întrebat:

Salut, la laptopul meu am un microfon si am o problema la el, dupa un timp cand vorbesc pe skype incepe sa produca un zgomot deranjant. Cum il opresc sa faca asta si nu imi ziceti raspunsuri cu ia-ti alt microfon caci am deja asa ceva doar ca laptopul are mufa ori pentru casti ori pentru micofon, iar eu am nevoie de ambele.

1 răspuns:
| Faust144 a răspuns:

Downloadeaza-ti realtek si regleaza microfonu de pe acel program, asa mi-am rezolvat eu problema cu microfonu ieri ca mi se auzea ca un aspirator