| Andrei545 a întrebat:

La Laptopul placa video este de tip DAC:Internal. Este dedicata sau integrata?

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Integra

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Press Key Windows+R in caseta Run scriem comanda, msinfo32 press ok.
Din fereastra deschisa selectam.Hardware resources >Components >Display, si ne va afisa informati despre Placa Video care o detine Computerul nostru.

| Jipa95 a răspuns:

Mai exact ce laptop ai tu, sa iti zic daca are placa video dedicata sau integrata.

| Stan_Marius_1978 a răspuns:

Pai daca internal inseamna integrata >>>>Integrated ce mai inseamna fratee?