| HoneyBunny_1636 a întrebat:

Salut la lg meu i-am pus un model de deblocare a ecranului, un prieten s-a jucat cu telefonul iar acum imi cere un cont google pentru deblocarea telefonului dar nu ma stiu contul google al telefonului.cum sa-l deblochez? Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Felicitari. nu ai decat o optiune, de a sterge tot ce ai in el, adica : contacte, mesaje etc. Faci asta intrand in hard reset(gasesti pe google). Si data viitoare, tine minte acele date de la google