| MarioDePeTPU a întrebat:

Salut,la pc mi s-a dat un update la pc,si de atunci s-a pus update-ul si acum sta in chestia aia albastra, si se incarca pana la 35%,dupa isi da restart si tot asa, HELP! [windows7]

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l să-și facă "numărul" - de urmărit procentajul ăla, ar trebuie să crească

| PainTech a răspuns:

In maxim cateva ore ar trebui sa termine. Ai rabdare.
In cazul in care exista probleme cu update-uri ( au mai fost ) exista si solutii ( backup, reinstalarea fisierelor necesare pentru OS, safemode, etc. ).