| Musuic a întrebat:

la scoala la informatica mi sa cerut sa imi fac cont pe gmail si hot mail. imi poate spune cineva cum pot face ca orice email primesc pe contul de gmail sa fie redirectionat pe contul de yahoo mail? si daca se poate face acelasi lucru la hotmail?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

In Gmail, la settings, accounts, adaugi la Send Mail As si contul(adresa) de Yahoo!
In Hotmail la options, gasesti Email forwarding unde de asemenea bagi adresa de Yahoo.

1 răspuns:
| hashu1985 a răspuns:

Nu se poate!