| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea! Am un laptop HP Pavilion dv6530el si cand il deschid se aprind ledurile si se aude ventilatorul insa nimic pe ecran. Ma gandeam ca e stricat insa din mai multe incercari se deschide si dupa functioneaza normal pana cand il restartez sau sting. Care ar fi problema?

1 răspuns:
| Qwgjfwmx a răspuns:

Mai bine te-ai duce la cineva cu el, poate că e chiar stricat. şi eu am avut laptop ca al tău, e normal să se audă *ventilatorul* acela, da' chestia cu ecranul negru. nu prea ştiu.