| specialistu1997 a întrebat:

Salut la toti! Cine stie cum se face un post de radio prin ucoz? Puteti sa ma ajutati.

6 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Faci radio in shoutcast-ul de la winamp si bagi ip-ul/frecventa radioului intr-un script al unui player pe care il poti lua de pe google! Bafta!

| GamesHacker21 a răspuns:

Add la id de mess duracel4 te ajut eu cu tot ce ai nevoie ca sa faci un radio prin ucoz.ro

Răspuns utilizator avertizat
| GamesHacker21 a răspuns (pentru specialistu1997):

Gasestema tu pe skype : alexandru.solonari11 caci eu nu te gasesc

| Gutzan_Pavel_1996 a răspuns:

Salut specialistu1997 te pot ajuta eu iti facii site pe ucoz si plus radio nou stop adica 24/24 skypul meu djskorpion7022