| Hasss a întrebat:

Salut la toti

Daca ai windows pe 64 de biti poti rula aplicati pe 32 de biti pentru ca am vazut ca doare la unele aplicati sunt cu din astea x64 sau x32 la antivirus n-am vazut ca trebuie sa alegi biti 64 or 32 deci pot rula aplicati de x32 pe windows cu 64 de biti

cam anormala intrebarea dar in fine VA DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Ce rost ar avea să iei aplicaţii pentru altă versiune? ia pe cea pe care o ai, ca să meargă bine. nu va merge optim pe altă versiune, deşi e posibil.

2 răspunsuri:
| Hasss explică:

Cum adica ai grija la antivirusi?

Răspuns utilizator avertizat