| Fresh a întrebat:

Salut ...laptopul meu are o problema de cateva luni. cand incerc sa salvez un video ( in sony vegas ) el dupa ceva timp se stinge si trebuie sa-l las cateva ore bune ca sa reusesc sa salvez un video... are procesor intel i3 ma rog e un laptop bun insa vreau sa stiu daca ar putea fi de la virusi ca nu vreau sa-l duc la reparatstraight face

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Cu programul Everest Extreme Edition, vezi ce temperaturi are procesorul. Sunt sigur ca temperatura excesiva e cauza.