| iulianwyy a întrebat:

Salut, legat de updateul nou de pe Instagram cu Notes. Eu am doua conturi, iar pe cel "principal" pe care imi petrec majoritatea timpului pe aceasta platforma nu are optiunea de Notes, insa pe al doilea, cel pe care intru rar am updateul. Cum fac sa am toate updateurile pe amandoua? Vreau sa mentionez faptul ca sunt la zi cu updateurile de pe Appstore si cu actualizarile software. Vreun sfat? Multumesc anticipat, dau funda happy

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca cele doua coturi functioneaza cu doua aplicatii diferite, atunci compara-le si versiunile, cat si setarile!

| iulianwyy explică (pentru Bula):

Am comparat tot, este exact identic.

| Bula a răspuns (pentru iulianwyy):

Undeva tot trebuie sa fie o diferenta.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Compara pas cu pas setarile conturilor instalate!

| iulianwyy explică (pentru Bula):

Voi incerca acum. raspund dupa aceea si anunt daca a functionat