| Stefan_Cristy_1996 a întrebat:

Salut lume am si eu un pc cu procesorul amd dual-core de 2, 6 ghz si azi am vrut sa curat pc-ul de praf, totul bine l-am curatat tot dupa am bagat mufele tot la loc si cand am vrut sa aprind pc-ul imi spunea ceva ca nu gaseste hard-diskul, hard-diskul este sata ide sau ceva de genu am intrat in bios am incercat sa il fac dar nu am reusit o idee ceva a`s fii recunoscator va rog mult!

1 răspuns:
| Me2 a răspuns:

Poate nu ai bagat bine mufele de la HDD, altceva nu cred ca poate fi, mai verifica odata