| Andreea2475 a întrebat:

Salut lume! big grin am aflat ca in luna ianuarie s-a lansat versiunea 4 (jelly bean) de android pentru telefonul Samsung Galaxy S Advance (i9070),insa mie din luna noiembrie de cand mi-am resetat telefonul la upgrade software imi spune ca procesul a esuat straight face. stiti cumva cum as putea sa rezolv asta? sau de ce mi s-a intamplat asta? si daca as putea. chiar exista aceasta versiune pentru telefonul meu? dau funda! happy

3 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

E si 4.2.1 custom rom, il recomand.Galaxy Ace-ul se descurca ce minune cu el.happy

| Soryn2244 a răspuns:

Taci ma cai duce procesoru problema este ca nu ai voie sa sari de la 2.2.3 sau cat ai avea tu la 4 pentru ca ti se arde procesoru primeste un flux prea mare de date dintr-o data si daca vrei sa faci update pana la 4 trebuie sa-ti iei si o baterie mai puternica se va consuma bateria ca la un iphone intr-o zi

| Cristiyang a răspuns:

Nu iti duce procesoru rolling on the floor nu pot avea versiunea 4 pentru ca nu iti duce procesoru android de la telefonul tauhappy