| Enache_Octav_1997 a întrebat:

Salut lume. Eu am o țigară electronică și mi s-a ars rezistența. Faza e că ca nu pot sa desfac baza deoarece este strâns prea tare. Aveti o idee cum sa desfac baza?

Răspuns Câştigător
| LiliD a răspuns:

Doua patente, una tii partea de jos, si cealalta gentil de partea de sus, dupa incerci sa desfaci baza. Cand incerci sa desfaci cu mana, daca este bine strans, este cam greu sa o desfaci, din cauza ca, mainile pot transpira usor sau pot aluneca. Asa cu patentul ai mai mult control.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Iei frumos o șurubelniță și, ca să nu te mai stresezi, arunci țâgarea direct în coșul de gunoiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roagă pe cineva mai puternic decât tine să te ajute, un vecin, un coleg.