| RoBoT93 a întrebat:

Salut Lume...
( nu stiu daca am "palit" categoria corecta, dar alta nu am gasit ).
Am achizitionat de curand un procesor de la PCFun ( + alte componente, etc ) si as vrea sa stiu ce cooler mi-ati recomanda pentru el?
Cel actual ( default ) e micut-micut si nu prea face fata. Cand procesorul se incalzeste putin incepe sa se invarta enorm de mult si scoate un zgomot ciudat.

Procesorul este urmatorul : Procesor AMD FX-6300 3.5GHz box
O zi buna :*

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pretul e bun pentru ce ofera plus ca a primit recenzii bune de la cei care l-au achizitionat

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Salut, ai putea incerca acest model: Thermaltake Contac 30, are un pret relativ ok si e mult mai bun decat cele standard, cele care vin cu cpu-ul

| RoBoT93 explică (pentru AlinKun):

E frumusel, in + are si LED-uri albastre, se potriveste cu LED-ul de la carcasa + Led-urile de la boxe thinking

| AlinKun a răspuns (pentru RoBoT93):

Pretul e bun pentru ce ofera plus ca a primit recenzii bune de la cei care l-au achizitionat