| unromantraditional a întrebat:

M-am apucat de muzica Rap si am cumparat microfonul Behringer C1-U.Am incercat sa inregistrez o melodie in programul Cool Edit Pro dar parca vocea se aude un pic infundata cu microfonul acesta.Ce setari sa fac? Ma puteti ajuta? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Pricajan_Radu_1994 a răspuns:

Salut! cauta alt program si spune-mi mai multe despre camera in care inregistrezi ai pus anumiti bureti care impidica sa nu se faca ecou si alte accesori de studio? si la ce ai conectat mic?

| unromantraditional explică (pentru Pricajan_Radu_1994):

Da-mi id-ul tau de messenger sau adauga tu id-ul meu dany_scurt_9 si vorbim acolo happy