| Iosub_Rareş_1990 a întrebat:

Salut, m-am certat cu o persoana draga pe facebook de mai multe ori si am blocat-o si deblocat-o de vreo 5 ori iar acum m-am impacat cu ea iar pe facebook nu o pot vedea si nici in lista de block nu e, ce sa fac?
Scuzati categoria, dau fundaa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-a saturat de nazurile tale si te-a blocat la randul sau.

| vladv26 a răspuns:

Poate si-a sters pagina de facebook altceva nu poate fi, sau ai blocat-o definitiv nu o mai gasesti niciodata de pe contul tau

| Hace a răspuns:

Probabil si-a dezachtivat facebook-ul.