| ramon2473 a întrebat:

M-am dat batut si va intreb pe voi:

Se da un router cu smenal puternic si doua laptopuri. Unul cu win 10, altul cu win 7. Laptopul cu win 10 primeste semnal full, insa cel cu 7 numai o linie. Care este solutia sa primeasca si cel cu win 7 semnal bun? Am updatat absolut toate driverele inclusiv cel de wirelles si tot asa.
Daca il bag prin cablu OTP, semnalu e f bun, insa prin wifi...

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fai un reset la retea prin cablu

Răspuns utilizator avertizat
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Poate tu zici ca driverele sunt ok poate lipseste vreun plugin ceva