| anonim_4396 a întrebat:

Salut,m-am mutat recent pe digi mobil cu un abonament de 2 euro si am si net cu router de la digi si vreau sa stiu daca ma uit la porno pe wi-fi cei de la digi pot vedea la ce ma uit? Le vor putea spune parintilor ca ma uit la porno?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe cei de la digi ii intereseaza cat ai de plata, nu pe ce te uiti tu. Abonamentul este acelasi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai peste 18 ani? Atunci uita te, nu ai 18 ani atunci nu te uita. copiii nu au voie pe siteuri pornografice, si daca accesezi pe telefon va veni in factura viitoare de plată, un trafic mai mare de date, si clar vor fi de la filmele pe care le vizionezi cu caracter pornografic.Si le vei spune părintilor tai ce faci, ca si daca nu le spui tu, le vor spune cei de la rcs pe ce au de dat banii, cand le vor da desfasuratorul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Pe cei de la digi nu îi interesează la ce te uiți tu. Pentru ei este important să plătiți abonamentul în fiecare lună.

| Goete a răspuns:

Cei de la Digi pot afla la xe te uiti, dar nu pot sti daca esti tu sau tata si nici nu ii intereseaza si nici nu au dreptul sa dezvaluie decat in cazul unei hotarari judecatoresti

| Goete a răspuns:

La fel daca te uiti de pe mobil

| mariuscdrz a răspuns:

Eu as sugera sa te opresti din vizionat porno si din laba, e pentru binele tau.