| Simpatic a întrebat:

Salut, ma enerveaza o comanda de pe aliexpress, am dat pana acum comanda de 2 ori la doi vanzatori diferiti si mereu mi se anuleaza comanda.
Este ceva ce nu stiu referitor la bateriile de laptop, care este motivul pentru care ele sunt refuzate la vama?

2 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Coronavirus. Toate produsele din China/Asia sunt refuzate.

https://playtech.ro/......e-produse/

| Simpatic explică (pentru TheGentleman):

Cu ocazia asta am aflat cui trebuie sa trimit email si sa-i injur, Comisariatul Judeţean pentru Protecţia Consumatorilor (CJPC) Constanţa, rahatii naibii