| Severin_Ana_1993 a întrebat:

Ma gandeam sa imi achizitionez un nou telefon dar nu stiu exact ce sa aleg. Eu am auzit ca Samsung galaxy j5 2016 este un telefon foarte bun si din cate am vazut are si un pret accesibil. Dar vreau sa fiu sigura ca aleg un telefon bun deoarece cu cel pe care il am acum nu am avut deloc noroc. Deci aveti vreo parere? Va rog sa imi spuneti daca nu un alt telefon care ar putea fi mai ok.
P.S. 16GB, in jur de 800 lei, de preferat Samsung
Multumesc mult!

9 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ce probleme ai avut cu actualul? Ca sa stim ce sa recomandam.

| IIIshaneIII a răspuns:

Are și mama, luna asta a făcut 2 ani merge la fel ca în prima zi și a primit și update la Android 7.1.1

| DoarAlin a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... folosesc j5 de aproape un an si n-am avut niciodata probleme cu el.
Face poze super jmechere, muzica se aude foarte tare, este rezistent la impacturi puternice, (l-am scapat de 2 ori la scoala rolling on the floor, navigare rapida pe net, culori aprinse, etc...
In concluzie, este un telefon foarte bun.

| NevermindXEXEXD a răspuns:

E bun j5, l am scapat cand voiam sa l bag in buzunar si a picat pe ciment fix pe ecran si e intreg, se misca foarte bine, am androidul la zi, si il am de 1 an deja si cred ca l mai voi avea inca un an. Plus ca eu joc o groaza de jocuri pe el si sunt pretentios la grafica si altele. Imi place

| AlyS074 a răspuns:

Am o prietena care are J5 2016. Din cate am vazut e un telefon perfect daca vrei un telefon bun ieftin.

| Elisa97 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy J5 2017 de 2 luni și nu s-a întâmplat absolut nimic cu el, este foarte bun și din câte știu eu este aproape de prețul de 800 lei.
Ca să ai mai multe detalii despre el caută pe google și vei afla capacitățile lui.Eu pot să îți spun că este super bun și nu regret că l-am cumpărat :*
P.S : există și varianta de 32 GB

| Palmeu121212 a răspuns:

Pai, un j3 2017 800 lei
Da iti recomand j5 2017 ceva mai bun dar un pic mai scump

| Eugen0 a răspuns:

Poti sa iti iei Samsung Galaxy j5 2016 este destul de bun. Dacă nu j5 2017 e super tare telefonul.

| Florian23 a răspuns:

Salut! Zic eu sa il iei Samsung galaxy j5 ca am avut si eu si e si frumos si merge fain, faci cum crezi. Bafta!