| AndreyDey90 a întrebat:

Salut..Ma jucam fifa 14 cand dintr-o data mi-a iesit monitorul din priza...La-m bagat la loc am aprins desktopul si dupa ce s-a deschis totul a fost marit incepand de la iconite scris bara de control totul
Ce sa fac va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Schimba rezolutia. eventual dezistaleaza driverul video din control panel si instaleaza ultima versiune.

Bula
| Bula a răspuns:

Opreste calculatorul si monitorul normal, dupa care le pornesti din nou.
Daca problema persista, apasa butonul de Auto (reglaj) de pe monitor.

Daca nici asa nu-si revine, atunci probabil s-a defectat monitorul.

| Adrian926a a răspuns:

Click dreapta pe desktop, display settings si schimba rezolutia, asta o sa te ajute