| dni92dani a întrebat:

Ma patimesc de 3-4 luni sa scot ceva bani de pe un sit-e de poker
si nu reusesc.
Am trimis documentele necesare dar in zadar... tot timpul imi zic sa le trimit documentele scanate!
Cum se fac aceste documente scanate?
Unde le pot scana?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Adica sa le tragi la scanner cu imprimanta. straight face (Ca si cum ai scoate la imprimanta numa ca ii invers, cum sa iti explic altcumva)
Te duci la un xerox si le spui ca iti trebuie documentele scanate si sa ti le puna pe un stick sau cd in 5-10 minute maxim is gata.