| CosminXD95 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva? Cand filmez cu Fraps vocea mea se aude doar intr-o casca si se aude si un bazait. Cine ma ajuta sa scap de aceste probleme primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sizoek a răspuns:

Salut Cosmin! Eu unul cred ca nu ar mai trebui sa folosesti FRAPS.Nu este o aplicatie pentru filmare buna.Si da cand filmezi cu Frapsu asa se intampla si daca pui de exemplu un videoclip pe Yotube o sa te auzi prost... Incearca altcevawinking! Funda? puppy dog eyes