| nanupaul a întrebat:

Salut, Ma poate ajuta cineva cu un proiect arduino sau cu o idee de proiect ceva urgent?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

O macara, un brat robotizat, cred ca vei folosi mult scripetii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa butoane macro la un mouse, un "Dublu/Triplu-Click" spre ex. pe un buton dedicat, sau cine mai stie ce alte combinatii uzuale de taste, sau functii suplimentare pe un mouse gen scroll orizontal. Sau poate pui un buton sa-i zicem "easy Shift" si cand il tii apasat, Click = Dublu-Click, Click Dreapta - Triplu-Click si scroll-ul devine din vertical orizontal.

| alext2 a răspuns:

Poti sa legi 2 leduri la arduino, iar apoi sa le faci sa se aprinda alternativ. Daca vrei o schița si sketchul sa imi trimiti un mesaj. Sa imi spui si ce arduino ai.

| nanupaul explică (pentru alext2):

Salut,trimite-mi o schita daca ai, e arduino UNO.

| nanupaul explică (pentru nanupaul):

Https://www.tinkercad.com/#/?type=circuits&collection=designs
Eu fac pe acest site, si trebuie sa prezint proiect joi si nu prea stiu ce sa fac. Sunt incepator si mii cam greu.