| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ma poate ajuta cineva la intrebarea asta? As vrea si eu sa stiu un lucru.Am GTA ROMANIA 2.Am inceput sa fac o misiune care se numea "Hotul". Am terminat-o dar dupa aceea tot imi mai arata telefonul pe harta.Am apasat TAB la telefon exact asa cum am facut si la prima misiune, dar nu s-a intamplat nimic.Am auzit de la cineva ca are mai multe misiuni.Cum fac ca sa vad cealalta misiune, daca exista?

12 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

GTA 2? ala la care vezi de sus? daca vorbesti de acel GTA atunci trebuie sa stii ca sa faci noi misiuni trebuie sa castigi respect in coltul stanga sus, aia poti face omorand membrii din diferite cartiere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai astepta o ora dupa ce ai facut misiune hotul asa mi-a zis cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apas tab si nu raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiuuuuuu dar o sa fac tot posibilul sa iti spun pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu al am al am de la varul meu si dupa ce fac misiunea aia imi dispare semnu ala cu telefonul dar eu il cunosc pe remus cel care a facut jocul asta si mi-a zis cz are o singura misiune deci habar n-am cand voi afla ceva ati voi zice dar poti sa bagi adresa de mss mateyionescusau poti trimite un mail la mateyionescu@yahoo.com pa

| Elena_1106 a răspuns:

Asta inseamna ca mai ai o misiune si trebuie sa te intorci la telefon si sa raspunzi ca sa incepi urmatoarea misiune
daca nu auzi telefonul sunand inseamna ca nu ai nici o misiune momentan dar vei avea

| sundoku a răspuns (pentru Elena_1106):

Pai nu se aude nimic numa in masina cand canta muzica

| sundoku a răspuns:

Salut eu la prima misiune imi iau dacia si merg la telefon si apas tab si stau acolo si nu fac nm ma puteti ajuta?

| edy260 a răspuns:

Pai in am si eu dat tot una cred ca are ca daca nu suna telefonul nu stiu dar matey ala cu gipu as misiuni de alte in gta vice citi am facu vreo doua misiuni dar va dau idul lui remus
remmy_manea@yahoo.com

| matey123ful a răspuns:

Mai o misiune este pe undeva pe acolo o parcaresi este un aro de armata suiete in el si gata

| AndreeAndree100 a răspuns:

Imi spui si mie de unde ai descarcat Gta Romania 2 te rog? happy