| cata678ygyug a întrebat:

Ma poate ajuta cineva si pe mine am o poza care avea ceva scris pe ia si dupa aceia a fost photoshopata.
Stie cineva cum pot sa sterg acel lucru?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Nu sunt sigur daca am inteles intrebarea, dar :

Daca imaginea continea un detaliu care a fost ascuns prin editare foto, nu se mai poate aduce la forma initiala ( pentru ca technic vorbind, acum este o alta imagine). Fisierul cu imaginea nu retine decat imaginea actuala.

Daca vrei, pot sa iti,, Rephotoshopez'' poza cum era inainte, dar nu stiu cat de bine o sa se vada.