| AlinDaniel13 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi recuperez contul google? Va rog!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sub casuta de parola, este intotdeauna un scris activ de genul: "forgotten password?" si apesi pe el!
Ei iti vor trimite o alta parola proviziorie si un link, pe adresa ta de email, cu care ti-ai facut acel cont.
Tu doar deschizi emailul si gasesti linkul de la ei, urmarind pas cu pas, ce-ti spun ei sa faci in acel link ca sa poti sa-ti pui noua parola.

| AlinDaniel13 explică (pentru Violleta2022):

Ma poti ajuta tu? Da-mi cerere pe Facebook : Daniel Alin.

| Moisoi_David_1993 a răspuns:

As putea sa te ajut eu dar trebuie să vb cumva