| petron a întrebat:

Salut ma puteti ajuta?
Am un HDD de 500GB are niste defecte pot cumva ca din cei 500GB sa fac o partitie care sa fie buna cu un program ceva ca are niste defecte si daca pot cumva sa selectez doar GB buni.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu! Iei hardul si-l pui pe alt calculator! Sau cauti pe net si vezi ca exista CD-uri cu utilitare de DOS, cu care poti boota, printre care si programul asta! Intr-un timp erau...

12 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca hdd regenerator dar nu e nimic garantat.

| petron explică (pentru K0sti):

Dar cum pot formata am doar un HDD cu sa mearga si windowsu si sa se formateze ajuta-ma

| K0sti a răspuns (pentru petron):

Pe alt calculator, logic!

| petron explică (pentru K0sti):

Multumesc mult man te pricepi bine

| K0sti a răspuns (pentru petron):

Nu ai pentru ce!

| petron explică (pentru K0sti):

Dar la ce o sa ajute asta te rog spune-mi

| K0sti a răspuns (pentru petron):

Ti-am dat un link, pe care vad ca te-a durut in cot sa-l citesti Scrie acolo la ce!

| petron explică (pentru K0sti):

Pot face asta cu un stic pe care am windows live?

| petron explică (pentru K0sti):

Am cautat si nu gasesc

| petron explică (pentru K0sti):

Am cautat si nu gasesc poti sa imi recomanzi unul?

| K0sti a răspuns (pentru petron):

Ai cautat pe naiba: http://www.hiren.info/pages/bootcd

| K0sti a răspuns (pentru petron):

Nu! Iei hardul si-l pui pe alt calculator! Sau cauti pe net si vezi ca exista CD-uri cu utilitare de DOS, cu care poti boota, printre care si programul asta! Intr-un timp erau...