| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Mi-a aparut pe wapp sa omit restaurarea sau sa restaurez istoricul, iar eu am apasat omite restaurarea si mi s-au sters toate mesajele si pozele.Cum as putea sa recuperez tot?

2 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Încearcă sa dezinstalezi și sa reinstalezi aplicația și sa vezi dacă îți mai apare odată acel mesaj. Altfel, nu cred ca mai ai cum. Doar dacă ți-ai făcut Back-up la telefon, poți încerca sa instalezi Back-up-ul.